רינה בהיר שמלות כלה לשנת 2018

רינה בהיר שמלות כלה לשנת 2018 כבר בפתח

הסתיו רק החל, וכבר ניתן לראות כיצד שנת 2018 צועדת אל סוף מסלול התצוגה, ומפנה מקום לאחותה- שנת 2018!
רינה בהיר מתרגשת ביחד עמכן להיפרד מהקולקציה הנפלאה שליוותה כ"כ הרבה כלות מאושרות בדרך לחופה, ומביטה בציפייה אל עבר הקולקציה החדשה, עליה היא עמלת ביחד עם הצוות המסור והמוכשר שלה. התהליך כולל הרבה יצירתיות, השראה, קפדנות, רומנטיות ותעוזה. אז למה לצפות וכיצד תראה הקולקציה של שנת 2018 מבית רינה בהיר? ובכן נציע הצצה, ונציין שבין היתר ניתן לצפות למעט נפח ופרחוניות, אך גם ללא מעט נגיעות וינטאג' מהן נהנינו בקולקציה הקודמת, רק שהפעם הדברים מסתדרים בצורה שונה ומרתקת, כפי שניתן לצפות ממעצבת כלות מובילה בתחומה שאינה עומדת במקום, אלא תמיד מחפשת את הדבר הבא, לצד הרבה רגש, סקרנות ויכולות מדהימות.

חלומות תפורים מבדים מרהיבים

על מנת ליצור יצירה חדשה, יש צורך להכיר את הבסיס ואת העבר, וכך גם כשמדובר ביצירת שמלות כלה. רינה בהיר גאה ללוות מאות כלות ביום חתונתן, כאשר הן נהנות משמלה שעונה בדיוק על החלום האישי של כל אחת ואחת. גם השנה רינה בהיר מתרגשת לקחת חלק ביום המיוחד של לא מעט נשים, כאשר היא מזמינה כל כלה לספר ולבקש בדיוק מה שהיא רוצה, וגם השנה רינה תעבור עם כל כלה הליך צמוד ואישי, בו ניתן להבין שגם חלומות ילדות ניתן לתפור מבדים איכותיים ומרהיבים. לחצו לצפייה בעיצובים חדשים שמלות כלה

יצירה מרגשת לצד אינטרפרטציה אישית

כמעצבת מובילה בתחום שמלות הכלה, רינה מבקרת הרבה בעולם, מבקשת להבין מהן המגמות החדשות, אלו טרנדים פורצי גבולות ניתן למצוא, אלו בדים חדשים מקבלים את קדמת הבמה וכדומה. מכאן שרינה לוקחת את כל המידע החדש, משלבת אותו עם ניסיון העבר ויוצרת יצירה מרגשת משלה, יצירה איכותית, מרשימה, מדויקת ומפתיעה- וכאן נמדדת גדולתה של רינה בהיר! על כן גם אם ידוע לכל מהו הטרנד של שנת 2018 שבאה עלינו לטובה, אתן מוזמנות לבחון את הקולקציה החדשה בסטודיו הקסום בת"א, מוזמנות להגיע לבחון מהי אינטרפרטציה אישית של אחת המעצבות המובילות בתחום.

דגמי 2018 מחכים גם לך!

הדגמים של שנת 2017 כוללים הרבה רוך, אלגנטיות כפריות, גזרות מחמיאות ובדים עשירים, לצד קריצה חיננית שמתכתבת עם דגמים קלאסיים שתמיד מרגשים. אז אם גם את רגע לפני היום הגדול ואת מבקשת למצוא את השמלה העדכנית לשנת 2018, ובו בזמן לתפור את הדגם עליו תמיד חלמת- את מוזמנת להגיע להתרשם. דגמי שמלות כלה לשנת 2018 כבר כאן! ואת?

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים