אז החלטתם לבחור DJ לחתונה – לחפש את האיש שיהפוך את החתונה שלכם להצלחה מטאורית.

החתונה זהו אחד האירועים הכי שמחים בחיינו, אבל … קודמות לכל חתונה הכנות קדחתניות אשר לוקחות המון זמן וכסף ודורשות מאמץ ניכר מאוד מצדכם. בכל אופן, ישנם אנשים שמפקידים את כל הדאגות בידי חברות להפקת חתונות, אך מצד שני זה עלול להגדיל לכם את ההוצאות, אז אם כבר החלטתם לארגן חתונות באופן עצמאי מה כדאי שתעשו ?

דבר ראשון לסגור תאריך עם בעלי אולמות או גני אירועים, בדרך כלל אנחנו מתחילים להתכונן לחתונה כבר חצי שנה מראש. חשוב להקדיש מספיק זמן במהלך ההכנות לנושא של חיפוש DJ לחתונה. שימו לב שעל הדרך ינסו ״לסדר לכם״ בעלי מקצוע מתחומים שונים שזה בסדר גמור אבל כדאי לפקוח עיניים ולבדוק עוד אופציות. יש זוגות אשר יודעים מי ה DJ לחתונה שלהם עוד לפני ולכן מומלץ להיות איתו בקשר ולבדוק זמינות לתאריך הנחשק.


כיצד אנחנו יכולים להפוך את החתונה שלנו למוצלחת באמת וכיצד הזמנת DJ לחתונה יכולה לסייע בכך?
חתונות באמת מוצלחות נחשבות בדרך חתונות כאלה בהן לאורחים אין הרבה זמן לשבת סביב השולחנות, והם מבלים את מרבית הזמן בחתונה בריקודים עם החתן והכלה. האיש שאחראי על המוזיקה באירוע, הוא קודם כל התקליטן.


בחירה והזמנה של תקליטן לחתונה ומהן השיטות הטובות לחפש אותו ?


קודם כל, אם הייתם לאחרונה באירוע גדול כלשהו או בחתונה, כדאי היה לכם לשים לב על ה-DJ שתקלט באירוע. אם אהבתם את האופן בו הוא תקלט, כדאי מאוד שתפנו אליו ותבררו איתו מה הדרך ליצור איתו קשר כדי שיתקלט אצלכם באירוע. אם אתם מחפשים מידע לגבי תקליטנים שונים, כדאי לעשות זאת בעזרת הכלי הטוב ביותר שקיים בשביל מטרות אלו כיום, הלא הוא האינטרנט. כמו כן, כדאי מאוד לשאול את החברים שלכם ולבקש מהם המלצות על DJ לחתונה במידה והם מכירים אחד כזה.
בכל מקרה, כדאי באמת להשקיע גם זמן, ואם צריך גם כסף בהזמנת תקליטן לחתונה. בסופו של דבר, ההשקעה שלכם תחזור אליכם בריבית דריבית.


כידוע, מוזיקה לאירועים אינה רק המוזיקה המתאימה לרחבת הריקודים אותה משמיעים כאשר הקהל מצוי על הרחבה ורוקד (עד אור הבוקר…). מוזיקה לאירועים היא מוזיקה שמתאימה לכל אחד מהשלבים השונים של האירוע, בכדי לתרום להצלחתו המלאה. מוזיקה מסגנון מסויים צריכה להיות מושמעת בזמן קבלת הפנים, מוזיקה אחרת בזמן שאנשים אוכלים, שירים שמתאימים להליכה לכיוון החופה, ומוזיקה שונה לכניסה לאולם, כניסה של חתן כלה או כניסה של בר / בת מצווה. כמו כן, איש מקצוע איכותי גם יודע לעזור בבחירת מוזיקה הולמת למצגת – אם בוחרים להקרין כזאת המהלך האירוע.